Láskotvorba

láskotvorba-sociální-sítě-černé_1

Láskotvorba představuje ručně vyráběné šperky, které obsahují vlastnoručně sbírané rostliny. Tvorba pro mě znamená sdílet své nápady a pocity, které chci předávat dál. Přála bych si, aby si každý výrobek našel svého majitele, který jej bude nosit s hrdostí, kterému bude přinášet radost. Více o projektu naleznete na instagramu @laskotvorba

mix 48
315 Kč

Jedná se o ručně pletený náramek, na kterém je přívěsek s květem violky žluté. Přívěsky jsou pozlacené a šňůrka je tmavě modrá z materiálu PES - polyester.

190
untitled 20
200 Kč

Jemný kvítek violky je zalitý v epoxidové pryskyřici na bílém pozadí. Komponenty jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů.

142
untitled 57
200 Kč

Tento jemný přívěsek ukrývá květ sedmikrásky zalitý epoxidovou pryskyřicí v pozlaceném kruhu.

160
mix 46
315 Kč

Jedná se o ručně pletený náramek, na kterém je přívěsek s květem dlužichy krvavé. Přívěsky jsou pozlacené a šňůrka je tmavě modrá z materiálu PES - polyester.

187
Záhada
Záhada
Skladem
200 Kč

V tomto náhrdelníku jsou zalité květy neznámé rostliny, proto je tento šperk nazvaný jako Záhada. Přívěsky jsou ve dvou barevných variantách - mléčné nebo šedé pozadí.

121/1
untitled 8
200 Kč

V přívěsku jsou ukryty květy levandule zalité v epoxidové pryskyřici na bílém pozadí. Lůžko i řetízek jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů.

109
mix 52
290 Kč

Jedná se o ručně pletený náramek, na kterém je přívěsek s květem pomněnky. Přívěsek je postříbřený a šňůrka je tmavě modrá z materiálu PES - polyester.

184
untitled 14
200 Kč

Náhrdelník v sobě ukrývá květ sedmikrásky na šedém pozadí. Je vyroben z epoxidové pryskyřice a komponenty jsou z ušlechtilého materiálu.

103/1
untitled 4
200 Kč

Tento něžný květ je zalitý v epoxidové pryskyřici na mléčném pozadí. Komponenty šperku jsou z ušlechtilých materiálů.

124
untitled 9
200 Kč

V přívěsku je bylina jménem Pryskyřník zalitá v epoxidové pryskyřici na bílém pozadí. Komponenty šperku jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů.

112
untitled 13
200 Kč

Poupě fialové barvy je zalité v epoxidové pryskyřici na bílém pozadí. Komponenty jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů.

133
untitled 17
200 Kč

Tento drobný přívěsek ukrývá květ Pomněnky zalitý epoxidovou pryskyřicí v kruhu. Komponenty šperky jsou vyrobeny z ušlechtilých materiálů.

157
Nahoru
Další produkty
16 položek celkem
Platba mobilem i kartou
Pohodlná platba mobilem
nebo kartou přes Trisbee
hand made
Ruční výroba
Kousek od Kroměříže
delivery van
Doručení do dvou dnů
na jakékoliv místo
Zpět do obchodu