Chai (Ne)Čaj

S mlékem či (ne)mlékem zachutná každému

Můžeme doručit do:
29.4.2024
Skladem (>5 ks)
Značka: Byl.by čaj?
130 Kč 130 Kč / 100 g
Kategorie: Hot brew
? Obsah balení: 100 g

V útrobách dávných trhů v exotických koutech světa, kde vůně koření vznášející se ve vzduchu tancovala s každým vánek, se zrodila tajemná směs. Sbírka vzácných ingrediencí, které když se setkaly, spojily své síly, aby vytvořily harmonii chutí a vůní. A tuto tajemnou směs nyní představujeme pod názvem "Chai (Ne)Čaj".

Kouzlo směsi:
Tento neobyčejný nápoj kombinuje sladké rozinky, exotický badyán, aromatický hřebíček, pikantní růžový pepř, teplou skořici, palčivý zázvor, křupavá jablka a dotek kardamomu. Každá složka vypráví svůj vlastní příběh, který ožívá v hrnku tohoto nápoje.

S mlékem či (ne)mlékem zachutná každému:
Dopřejte si bohatou a plnou chutí domácího chai latté, připraveného podle našeho vlastního receptu. Stačí touto směsí povařit mléko, ať už tradiční či rostlinné, a zažijete hlubokou smyslovou extázi. Pokud však preferujete klasičtější přístup, zalijte směs horkou vodou a vychutnejte si ji jako teplý, kořeněný čaj.
PS: POZOR na množství pepře v chystaném nálevu. Směs se může proměnit v příjemně štiplavý nápoj.

Nejenže vás tento čaj pohladí po duši, ale také vás zavede na cestu plnou vzpomínek a představ skvostných chvil. Příběh "Chai (Ne)Čaj" je příběh o setkání chutí, tradicí a vášní pro čaj. A my vás srdečně zveme, abyste se připojili k tomuto dobrodružství.

Složení:

Rozinky, Badyán, Hřebíček, Růžový pepř, Skořice, Zázvor, Jablka, Kardamom

Příprava:

Vrchovatou lžičku směsi přelijte 200 ml vroucí vody, nechte louhovat 5-7 minut a máte hotovo. 

Uskladnění:

Skladujte v suchu a chladu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: